У Червонограді з візитом побувала заступниця керівника проєкту з трансформації вугільних регіонів

Зображення


Закцентувались учасники зустрічі і на планових заходах. Йдеться, зокрема, про те, що в рамках реалізації проєкту німецькі партнери разом з Львівською обласною військовою адміністрацією готові співфінансувати виготовлення проєктно-кошторисної документації для майбутнього індустріального парку «Червоноград», площею 75 га, який знаходитиметься в районі присілка Дженджерівка села Сілець. З цієї нагоди вже найближчим часом буде укладена тристороння угода між Німецьким товариством міжнародного співробітницва, ЛОВА та Червоноградською міською радою. Попередньо розроблена концепція індустріального парку та проведені необхідні передпроєктні роботи.

Як поінформувала під час зустрічі керівниця регіонального офісу проєкту в Червонограді Галина Литвин, у співпраці з ЛОВА та ГО «Європейський діалог» команда GIZ планує реалізувати ще один масштабний проєкт – реконструкцію частини прихистка для переселенців у Соснівці (приміщення колишньої музичної школи), приміщень прихистку в гуртожитку Червоноградського гірничо-економічного коледжу, а також в ОЛК «Ровесник».

Під час зустрічі Еліз Віж’є закцентувала на тому, що до грудня цього року слід проаналізувати ключові потреби й пріоритети громади і визначитись з планом справедливої трансформації. «Ми вже розпочали співпрацю з професійним ліцеєм, провели збір даних по енергоефективності, однак нам потрібно розуміти яких експертних вмінь та фінансових ресурсів нам ще не вистачає, аби задовільнити потреби громади в контексті справедливої трансформації» - підсумувала зустріч Еліз Віж’є.

В рамках свого візиту Еліз Віж’є відвідала майбутній Проектний офіс трансформації, який розташовуватиметься на вул. Купчинського, 9. Далі ж заступниця керівника проєкту спільно з посадовцями міської ради оглянула чотири локації (позаду будівлі міської ради, біля ТЦ «Майдан», поблизу пологового відділення та біля колишнього магазину «Барвінок» в центрі міста), одну з яких оберуть для майбутнього будівництва Дому трансформації. По завершенню огляду всіх ділянок, відбувся воркшоп «Дім трансофрмації – бачення та дорожня карта», під час якого учасники зустрічі обговорили, який функціонал повинна виконувати ця будівля. Після двогодинних дискусій, попередньо було визначено, що на першому поверсі Дому трансформацій міститиметься Центр надання адміністративних послуг, кав’ярня, дитяча локація в зоні очікування для відвідувачів Центру. На другому поверсі – навчальні приміщення та лабораторія за прикладом львівської Tech StartUp School, на третьому – простір для коворкінгу та офіси Агенції трансформації, а на четвертому – велика конференц-зала, яка може за потреби трансформуватись у менші приміщення. До слова, на кращу проектну пропозицію цієї будівлі вперше у Червонограській громаді буде оголошено архітектурний конкурс.