8 тисяч правових послуг отримали мешканці Червоноградської, Сокальської, Великомостівської та Белзької громад у 2021році.

Як зазначила його керівник, Наталія Костишин, чимала увага приділялася питанням, пов’язаним з впровадженням в Україні реформ. Безперечним лідером тут стали земельні питання, задля роз’яснення яких в рамках реалізації Програми прискорення приватних інвестицій у сільське господарство, було забезпечено роботу 53 виїзних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги у найвіддаленіші села громад.
Важливо, що все ж таки запрацював Закон України «Про запобігання та протидію сімейному насильству». Цьогоріч до центру за консультаціями звернулися 19 осіб, вторинну правову допомогу із залученням адвокатів надано 11 людей.
Не зменшується, на жаль, і кількість звернень з сімейних питань - стягнення аліментів, визначення місця проживання дітей, позбавлення батьківських прав.
Позитивним досвідом 2021року є впровадження в практику альтернативних способів вирішення спорів, одним з яких є медіація. 4 справи було передано фахівцям-медіаторам, 6 вирішено адвокатами у досудовому порядку.
Не зважаючи на карантинні обмеження фахівці центру продовжували активну просвітницьку діяльність:
- проводили радіорубрики з актуальних правових питань;
- продовжував свою діяльність кіноклуб DOCUDAYS.
- в рамках проекту «Територія права» за підтримки БФ «Відродження» на базі бібліотек Червоноградської, Сокальської, Великомостівської громад створено точки доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.
Не став карантин на заваді і співпраці з партнерами, серед яких і громадські оргалізації, і органи місцевого самоврядування, і органи виконавчої влади. Яскравим прикладом є реалізований партнерський проект «Горна державності», «Громадянська освіта для молоді». Для учасників – команд з 5 областей було організовано навчання з прав людини , активного громадянства, дослідження, майстер-класи.